• Skip to primary navigation
  • Skip to main content
  • Skip to primary sidebar
  • Skip to footer

Hare Maristeit logo

  • Over mij
    • Adverteren
    • Contact & Disclaimer
    • FAQ
    • Over Mij
    • In de media
  • Food
  • DIY
  • Shopping
    • Productreviews
    • Shoplogs & Shoptips
    • Webshop
  • Persoonlijk
    • Achter de schermen
    • Blogpraat
    • Challenges & Tags
    • Entertainment
    • Gewichtige Zaken
    • Huis & Tuin
    • Kids & Stuff
    • Lezersfoto’s
    • PARTY!!!
    • Scheiden
    • STOM!
    • Travel, Trips, Hotspots & Events

Snelle Snack: Nacho’s met Guacamole

May 28, 2014 · Leave a Comment

nachos met guacamole close up
Ik weet het, ik weet het: dit is echt niet gezond. Maar dit is zo ongelooflijk lekker om mee op de bank te kruipen tijdens een regenachtige luie zondagmiddag met een filmmarathon.
Deze snelle snack doet het ook altijd erg goed op feestjes, vaak vragen mensen me hoe ik dit heb gemaakt, maar je kunt het nauwelijks ‘werk’ noemen. Het is zo snel klaar, eigenlijk moet ik me schamen dat ik er een blogbericht aan wijd…

How to:

1) Trek een zak nacho’s open en schik de inhoud in een ovenbestendige schaal.
2) Scheur plakjes cheddar in reepjes en drapeer deze over (en ook onder) wat nacho’s.
3) Stop de schaal in een op 200 graden voorverwarmde oven en laat 5 – 10 minuten opwarmen, afhankelijk van hoe gesmolten je de kaas wil hebben. Blijf in de buurt, want voor je het weet zijn je nacho’s zwartgeblakerd en kan alles in de prullenbak. Waargebeurd…..

nachos met guacamole

Dat was het! Als je het lekker snel en makkelijk wilt houden (je bent nu immers toch al ongezond bezig), dan pak je er nog een pot kant en klare salsasaus of guacamole bij om in te dippen.
Guacamole uit een potje vind ik ‘mwaaah’ en wij hebben bijna altijd wel avocado’s in huis, dus maak ik het liever snel zelf.
De avocado prak je fijn (of pureer met een staafmixer) samen met wat peper en zout. Meestal doe ik er ook nog wat fijngesneden rode pepertjes of een klein uitje doorheen.

chilipeper filmpje

Op het foodblog van Uit Pauline’s Keuken vond ik een superhandig filmpje waarin je een fijn trucje leert om zonder te klooien snel een chilipepertje  schoon te maken en snijden!
Ik ben zo blij dat ik dit nu weet, ik zat altijd zo te kl*ten en pulken met die zaadjes…

Wat is jullie favoriete slechte snelle snack?




Dit vind je vast ook leuk:

  • Guacamole met watermeloen en fetaGuacamole met watermeloen en feta
  • “No Bake Cake” met Oreo’s en M&M’s“No Bake Cake” met Oreo’s en M&M’s
  • Appel met guacamoleAppel met guacamole
  • Snelle Spinaziehapjes uit de ovenSnelle Spinaziehapjes uit de oven

Party & Picknick, Recepten chilipeper, chilipeper snijden, guacamole, guacamole recept, nacho, nacho's, nacho's met guacamole, recept

Reader Interactions

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Primary Sidebar

Hare Maristeit


Hare Maristeit is het kleurrijke, diverse en persoonlijke blog van Maris Maria Renne uit Haarlem.
Gepensioneerd webwinkelier, hardcore shopaholic, 90’s Lover en retro-nerd. Pimpt graag kleding of meubels met kleur, printjes of confetti en kijkt ook veel films en series.
Dol op koffie, rosé, veggie burgers en Mexicaans eten.
Meer weten? Klik HIER!

  • Bloglovin
  • Facebook
  • Google+
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • YouTube

Thanks 4 UR support!

Lees hoe je mij kosteloos een beetje kunt supporten tijdens de coronacrisis, wanneer je gaat shoppen op Bol.com

Volg Hare Maristeit op Pinterest

Like Hare Maristeit op Facebook

Footer


De kleuter wenst voor haar nieuwe kamer veel regen De kleuter wenst voor haar nieuwe kamer veel regenbogen en goud en ik heb al helemaal in mijn hoofd hoe ik het ga schilderen, behangen en stylen. Dit schilderij krijgt een mooie plek op een behang met gouden stippen 🌈 

De gouden lijst is van @ikeanederland en het doek is een ‘Schilderen op nummer’ project dat ik vorige maand kocht van het nieuwe merk @pcasso.paintings 🎨 

De directe link om dit doek te shoppen vind je op www.haremaristeit.nl/webshop ❤️

GOOD TO KNOW:
Het doek is geschikt voor beginners en heel snel in te kleuren.
Veel kleuren hebben echter een 2e (of 3e) laag nodig en dit is wel een precisiewerkje, omdat er veel zelfde kleurtonen zijn.
Ik kon het alleen overdag met goed daglicht afwerken. Het inkleuren is dus in een paar avondjes en met een goede lamp zo gepiept, maar voor een mooi eindresultaat moet je wel wat meer tijd uittrekken 😬

Wat ik trouwens ook top vond: ik meldde aan @pcasso.paintings dat de meegeleverde kleur verf voor de lucht niet voldoende was en ze stuurden me deze na! Goede service 👌
Ook leuk: je krijgt bij dit doek 3 ergonomische penselen en deze werken veel fijner dan de standaard penselen die er meestal meegeleverd worden.

#schilderenopnummer #heelhollandschildertopnummer #paintingbynumbers #pbn #diy #lockdownhobby
Later als jullie groot zijn, vertel ik jullie nóg Later als jullie groot zijn, vertel ik jullie nóg eens hoe lief, dapper, flexibel en gezellig jullie waren tijdens de lockdowns van 2020 en 2021 ❤️

#lockdownkids #helden
Verhuisdozen, rommel, gestresst rondscharrelende k Verhuisdozen, rommel, gestresst rondscharrelende kat, lockdown, home schooling, klussen, verhuizen: Namasté 😘

#ywaBREATH #yogawithNORAH #showup #commit #yoga
Waterverf gift set onder de 🎄 was een groot suc Waterverf gift set onder de 🎄 was een groot succes. Ze was er heel blij mee (en ik ook 😬).
A day well spent ❤️

#diy #watercolorpainting #kidscrafts #kawaii #flyingtiger #hohoho
Nee nee, blijf lekker liggen: ik pak wel een stoel Nee nee, blijf lekker liggen: ik pak wel een stoel 😑 

#hohoho #merrychristmas #redcatsofinstagram #instacat #catsagram #badjakmiauw
UPDATE huisgedoe ❤️ Deze foto maakte ik +1 ma UPDATE huisgedoe ❤️

Deze foto maakte ik +1 maand geleden, toen ik met mijn bestie @happyveggiefamily officieel mijn nieuwe huis ging bezichtigen. 
We liepen door de tuin toen ik tegen haar zei dat het ‘goed voelde’ en ze wees me erop dat we onder een regenboog 🌈 stonden. 
Tja: ik ben een sucker voor symbolen 😜

Het goede nieuws is dus dat we permanent gaan verhuizen naar een leuke woning (slechts DRIE straten verwijderd van ons huidige huis...!), maar het jammere nieuws is.... ik heb nog steeds geen idee wanneer, het zal ‘ergens half of eind januari 2021’ zijn.

Ik zou nu iets kunnen toelichten over de tergend langzame gang van zaken of het getreiter, maar de sh!t duurt nu al 9 maanden en ik houd het voor nu even bij een virtuele oogrol 👀 

Vragen over ons nieuwe huis beantwoord ik in de comments. 
Komende tijd wil ik wat foto’s delen van het huis en natuurlijk mijn plannen voor de aankleding en inrichting. 
Ook kan ik voor die posts wel wat inspiratie en tips gebruiken, want alles online regelen & bestellen tijdens een lockdown is best een uitdaging 😬

Last but not least, wil ik Peter, Aad, Demi, Maurits en vooral Arthur van @brandmr.nl bedanken voor hun fantastische juridische hulp, steun en adviezen de afgelopen maanden 💐
Je recht halen bij een Asociale Woningcorporatie is geen gemakkelijke opgave en zonder jullie was dit nooit gelukt 🙏🏻
  • Bloglovin
  • Facebook
  • Google+
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • YouTube

Copyright © 2021 · HareMaristeit.nl

Privacyverklaring