Mocht je onder een steen leven: cactussen zijn HOT!
Als je net als ik ook Instagram verslaafd bent, dan is het je vast opgevallen dat cactus gadgets en cactus accessoires erg populair zijn.
Ik kan dit alleen maar aanmoedigen, want ik ben een groot fan van tropische thema’s. En cactussen mixen & matchen natuurlijk perfect bij mijn geliefde flamingo’s en ananassen, dus: keep ‘em coming!
Ik verzamelde een aantal leuke cactus spulletjes voor jullie:
1. Een eye catcher op je eettafel of vensterbank, vooral wanneer je er een kleurig bloemetje in stopt! Cactus Vazen, diverse maten en modellen vanaf €25,95 van Serax
2. Foutjes zijn eenvoudig uit te gummen met deze cactussen, zonder dat ze in je vingers prikken. Setje van 4 stuks €1,- via Flying Tiger
3. Deze papieren (brandvertragende!) cactus feestslinger van 3 meter lang, is onmisbaar op een tropisch BBQ-feestje in je tuin. €8,10 via Bol.com
4. Net als een echte cactus houdt ook deze van warmte, dus kom maar op met je pannen, ovenschalen en taartvormen! Cactus Ovenwant €15,00 van Mustard
5. Plastic tasjes zijn verleden tijd en met deze handige opvouwbare tas heb je altijd genoeg ruimte voor allerlei boodschappen bij je. Dit bijgeleverde zakje met ritssluiting is ook prima te gebruiken als portemonneetje:
Het polyester tasje is spatwaterdicht kan tot 20 kg aan gewicht dragen. €9,95 van Loqi
6. In de webshop van Studio Inktvis (een creatief grafisch ontwerpburo) vind je super cute kussens en rammelaars van cactussen (en unicorns!!!) vanaf €12,50
7. Als je dan toch al de mooie en inspirerende site van Studio Inktvis aan het doorspitten bent: check dan ook even de buttons en magneten vanaf €1,25!
8. Schrijf wat je wilt zeggen op deze ‘Happy Retro Cactus Kaart’ van Ankepanke en je boodschap komt al meteen minder geprikkeld over, niet? Deze en nog meer vriendelijke cactuskaarten koop je voor €1,25 via Hipgemaakt.nl
TIP!
Typ op hipgemaakt.nl in de zoekfunctie het woord ‘Cactus‘ en laat je verrassen door een cactus overload zoals een DIY cactus slinger, cactus stempels of dit schattige cactus cadeaupapier:
Off the record: ik kan trouwens geen enkele plant in leven houden, ook geen cactus. Ik ben gewoon niet gezegend met groene vingers…
[bctt tweet=”Niet prikkelbare cactus shoptips!” username=”MarisMariaRenne”]
14 reacties
Bij mij gaan cactussen dus ook dood ?.. echt dramatisch gesteld. Dan maar toch die cactus vaas aanschaffen. Blijf ze geweldig vinden. Leuke inspiratie!
Mijn cactussen zijn ook overleden… ?. Leuke shoptips!
Ik ben ook helemaal fan van cactussen. Erg leuk!
Cactussen zijn zo leuk! Ik vind dat plastic tasje wel echt heel schattig én heel fijn dat je het kleine tasje als portemonnee kunt gebruiken 🙂 Ik ga hem op mijn wishlist zetten haha!
Oh yes, I love it!
Yes! Dol op cactussen, vooral de levende varianten 🙂 Ik heb er 7 en ze leven allemaal nog steeds, 1 had er laatst een prachtige bloem, zo gaaf!
Ik heb 2 van de vazen van Serax, word er nog iedere dag blij van 🙂 Vind ze zoooo tof.
Sammie ik wil ook zo een vaasje! Ze zijn echt heel leuk.
Zulke leuke items!
Het zal in huis vrolijk staan 😉
Ik zoek een tuintafelkleed dat mooi gekleurd is.
Maar een waterbestendige.
Weet jij iets?
Xoxo
Kijk eens op http://www.kitschkitchen.nl/webshop/ (zoek in het menu op ’tafelkleden’). Hier zal vast wel een kleurtje of printje tussen zitten dat jouw smaak is! Ik gebruik ze in de zomer ook buiten, dus weerbestendig 🙂
Dank je en daar had ik allang gekeken 😉
Dat snap ik.
Die van mij van vorig jaar was kapot.
Ik was al stad en land afgeweest.
Die vaasjes van Serax vind ik cool! Ik kan zelfs geen levende cactus in leven houden dus deze nepperds zijn welkom hier 😉
Leuk overzichtje 😀
Ik vind cactussen top! (zowel de prikkende als niet prikkende).
Die cactus slinger lijkt me een leuk extraatje op indd tuinfeestjes of bbq op de fleuren 😀
Die ovenwandschoenen zijn echt geweldig!
Ik geniet er echt van dat er nu veel van dit soort trends zijn. Flamingo, ananas, enz. Die spraken mij niet heel erg aan, maar de cactus. Ik zou het liefst mijn hele huis vol hoarden met allerlei cactus artikelen. Door deze stoplog heb ik weer een paar leuke dingen om te wensen.